Skup kabli budowlanych


Chcesz poddać utylizacji kable miedziane i budowlane, które zalegają Ci na strychu po skończonym remoncie lub budowie domu? Zajmujemy się skupowaniem oraz recyklingiem przewodów metalowych służących do montażu, m.in. instalacji elektrycznych. Zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertą naszego skupu i do kontaktu z nami – obsługujemy klientów z całego Poznania oraz okolic.

Recykling przewodów budowlanych

Podczas przeprowadzania generalnego remontu w budynku trzeba liczyć się z tym, że po tego typu pracach pozostanie sporo odpadów. Podobnie jest w przypadku budowy domu. I o ile wiele osób wie, jakie kroki należy podjąć i gdzie wywieźć zalegający gruz, o tyle uszkodzone lub niewykorzystane przewody budowlane, elektryczne mogą przysporzyć kłopotów.

Co z nimi zrobić? Prowadzimy skup kabli budowlanych, poddajemy je utylizacji lub przetwarzamy. Musisz wiedzieć, że istnieje możliwość ponownego ich wykorzystania do produkcji. Recykling to świetny sposób, by zadbać o środowisko. Dzięki temu, że można spożytkować je jeszcze raz, mniej nowego materiału zużywa się do produkcji kolejnych wyrobów.

Skup kabli wykonanych z miedzi

Miedź należy do grupy metali, które mają właściwości przewodzące zarówno prąd, jak i ciepło. Nic dziwnego, że na masową skalę wykorzystuje się ją do produkcji budowlanych przewodów miedzianych, które sprawdzają się podczas montażu instalacji elektrycznych w domach oraz innych budynkach. Metal ten jest szeroko wykorzystywany w przemyśle produkcyjnym, dlatego na masową skalę są także niestety produkowane odpady z miedzi. Na szczęście można przeprowadzić recykling kabli z tego metalu, dlatego oddając je do naszego skupu, przyczyniasz się do ochrony środowiska!

Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca, gdzie będziesz mógł oddać miedziane przewody, zachęcamy Cię do kontaktu z nami. Część odpadów wykorzystujemy ponownie, a część utylizujemy. Mamy odpowiednie uprawnienia i dysponujemy własnym transportem, dlatego wystarczy, że umówisz się z nami na wywóz do skupu przeznaczonych do recyklingu kabli na określoną godzinę. Dopasowujemy się do naszych klientów, staramy się przyjeżdżać po elektrośmieci w dogodnych dla nich porach. Jesteśmy terminowi, a do tego zawsze działamy w zgodzie z obowiązującymi przepisami. Odbieramy oraz transportujemy tego typu odpady z zachowaniem wszystkich norm związanych z bezpieczeństwem.

Zamiast zaśmiecać środowisko, zgłoś się do skupu kabli miedzianych i budowlanych. Możesz osobiście odwiedzić nas w siedzibie w Poznaniu czy na terenie Przeźmierowa bądź skontaktować się telefonicznie. Gwarantujemy Ci, że stanowią one bardzo atrakcyjny materiał do recyklingu i produkcji nowych wyrobów.