Podstawienie kontenerów na surowce wtórne


Chcesz pozbyć się zalegających w piwnicy lub na strychu surowców wtórnych? Nasza firma działa w branży recyklingu i zajmuje się odbiorem i wywozem śmieci, a także dostarczaniem pustych kontenerów, m.in. na złom i odpady pod wskazany adres. Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu z nami. Zadbajmy wspólnie o nasze środowisko!

Kontenery na śmieci

Coraz więcej osób żyje bardziej świadomie i stara się sortować odpowiednio nagromadzone śmieci. Już nie tylko segregacja odpadów komunalnych i złomu wchodzi ludziom w nawyk, bardzo często decydują się oni na załatwienie szybszego wywozu elektrośmieci. Do tej pory nagromadzone, niesprawne sprzęty, zabawki, narzędzia itp. były często skrupulatnie zbierane na strychu, w nieużywanym pokoju lub piwnicy.

Obecnie zamówienie i podstawienie kontenera na surowce wtórne staje się nie tylko standardem, który pozwala na pozbycie się problemu i zyskanie nieco przestrzeni, ale także okazją do zadbania o środowisko.
Wiele przedmiotów codziennego użytku można poddać recyklingowi. Co to oznacza? Praktycznie każda część danego urządzenia może zostać ponownie użyta, wystarczy jedynie wprowadzić zasadę zagospodarowania odpadów.

Selekcja i segregacja odpadów

Nie należy zapominać, że odpady trzeba odpowiednio sortować, wykorzystując specjalistyczne worki i kontenery. Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób to robić, dobrze, gdy zapoznasz się z Rozporządzeniami Ministra Środowiska. Z dokumentów tych dowiesz się więcej na temat sposobu segregacji, a także na temat zbierania wybranych frakcji surowców wtórnych.

Musisz wiedzieć, że selekcja produktów, które chcesz poddać recyklingowi, jest niezwykle ważna. Ułatwia znacznie pracę takim przedsiębiorstwom, jak np. nasze. Dzięki temu możemy od razu swobodnie podzielić odpady na kategorie i poddać je natychmiastowej utylizacji.

Zajmujemy się skupowanie, różnego rodzaju śmieci: komunalnych, budowlanych, przemysłowych itp. i poddajemy je ponownemu przetworzeniu. Odbiór surowców wtórnych odbywa się naszym nowoczesnym pojazdem, dostosowanym do tego typu prac.

Podstawienie kontenerów na złom

Prowadzimy także skup złomu i metali kolorowych. Dysponujemy odpowiednimi kontenerami, które podstawiamy pod umówiony wcześniej adres. Pamiętaj, aby puszki aluminiowe lub stalowe dokładnie opróżnić. Pozbądź się zawartości ze środka, a jeśli to możliwe, przepłucz nieco opakowanie lub je umyj. Następnie zgnieć puszkę. Metale kolorowe możesz umieścić w workach lub włożyć od razu do przygotowanego przez nas pojemnika na śmieci i złom. Na wywóz i odbiór podstawionych kontenerów umawiamy się z każdym klientem indywidualnie.

Jeśli planujesz zatem remont, chcesz pozbyć się zalegających w domu lub budynku firmowym czy też przemysłowym surowców wtórnych lub komunalnych, zachęcamy Cię do kontaktu z nami. Segregacja i utylizacja śmieci jest niezwykle ważna, gdyż wpływa pozytywnie na stan środowiska. Pojemniki wywozimy terminowo, a z klientami rozliczamy się po każdym wykonanym zleceniu, na podstawie m.in. objętości wielkogabarytów. W razie potrzeby dostarczymy Ci kilka kontenerów, istnieje również możliwość odbioru boksu i podstawienia od razu nowego. Zapraszamy!