Skup metali kolorowych – Poznań


Nasza firma, oprócz złomu standardowego, zajmuje się również skupowaniem metali kolorowych. Prowadzimy skup metalu, ołowiu, miedzi, ołowiu, aluminium, mosiądzu oraz innych typów metali, za które wypłacamy atrakcyjne stawki, adekwatne do ich wartości rynkowej.

Każdy, kto próbował kiedykolwiek sprzedać złom, z pewnością wie, że metale kolorowe są droższe niż standardowe stopy żelaza i złom tradycyjny. Rynkowe stawki w dalszym ciągu pozostawiają jednak sporo do życzenia. Zarówno w Poznaniu, jak i w całej Polsce, wiele firm bazuje na nieświadomości swoich klientów, skupując od nich metale kolorowe po zaniżonych stawkach, a nawet w cenie zwykłego złomu.

Skup aluminium, miedzi, mosiądzu, stali – atrakcyjne ceny

Wychodząc naprzeciw tego rodzaju nieuczciwym praktykom, oferujemy skup miedzi, aluminium, ołowiu oraz wielu innych metali kolorowych za ich rzeczywistą wartość. Skupujemy miedziane rury, mosiężne elementy wyposażenia domu, narzędzia, żeliwne grzejniki oraz inne elementy instalacyjne i przemysłowe, wykonane z wyżej wymienionych metali.

Rozejrzyj się, czy w Twoim najbliższym otoczeniu nie znajdują się zużyte miedziane kable, aluminiowe puszki, ołowiane naczynia i wiele innych, zbędnych przedmiotów, którym można dać drugie życie, a jednocześnie dorobić na ich sprzedaży do miesięcznej pensji. Skupujemy metale kolorowe w każdych ilościach, swoją ofertę kierując zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych z Poznania lub okolic. Oferujemy także skup złomu stalowego.

Skup metali kolorowych od firm i osób prywatnych

Wybierając nasze usługi w zakresie skupu ołowiu, miedzi czy mosiądzu, możesz być pewny, że współpracujesz z firmą, która posiada wszelkie niezbędne zezwolenia i prowadzi w pełni legalną działalność gospodarczą. Dla wygody naszych klientów organizujemy skup metali w sposób kompleksowy:

Posiadasz w domu lub firmie mniejsze lub duże ilości metali kolorowych? Chcesz sprzedać stare miedziane kable, rury, elementy instalacji hydraulicznej czy żeliwne bądź aluminiowe grzejniki w atrakcyjnej cenie? A może dysponujesz przedmiotami z ołowiu lub mosiądzu, które do niczego już Ci się nie przydadzą? Skontaktuj się z nami!