Potrzebujesz dodatkowego zarobku? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Nasza firma zajmuje się prowadzeniem skupu złomu? stalowego, metali kolorowych, makulatury, butelek, a także folii. Nasza działalność mieści się na terenie miasta Poznań. Skup złomu znajduje się na ul. Krańcowej 9. Chcesz dokonać sprzedaży złomu albo innych tworzyw? Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym skupem. Gwarantujemy zapewnienie korzystnych cen.

Wywóz tworzyw do naszego skupu złomu zapewniamy własnym transportem. Na naszym wyposażeniu znajduje się precyzyjna waga elektroniczna, przy pomocy której jesteśmy w stanie dokładnie zważyć wszystkie materiały, które skupujemy na złom. Precyzyjnie sprawdzimy wagę produktów, które dostarczasz, następnie obliczymy właściwą należność, a na sam koniec otrzymasz od nas gotówkę od ręki. Oferujemy atrakcyjny cennik!

Zajmujemy się nie tylko obsługą osób indywidualnych. Wśród klientów naszego skupu złomu w Poznaniu znajdują się również przedsiębiorstwa, a także instytucje pożytku publicznego. Jeśli więc działalność Twojej firmy powoduje powstanie odpadów w postaci złomu, którego chciałbyś się pozbyć, niezwłocznie skontaktuj się z nami. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które posiada wszelkiego rodzaju dokumenty i uprawnienia, pozwalające na legalny i profesjonalny skup i odbiór odpadów od różnych podmiotów gospodarczych. Na sam koniec wręczamy naszym Klientom kartę przekazania odpadu. Jest to niezbędny i jedyny taki dokument, który poświadcza odbiór odpadów. Serdecznie zapraszamy do nawiązania stałych kontaktów biznesowych z naszym skupem złomu.

Skup złomu ? Poznań, ul. Krańcowa 9. Tel. 661 544 970.

Jedną z największych zalet naszej firmy są atrakcyjne ceny, które nasz skup złomu oferuje wszystkim Klientom. Cennik został przez nas tak skonstruowany, aby ceny za odkup były uczciwe i wiązały się z satysfakcją wszystkich tych, którzy decydują się na sprzedaż odpadów. Zachęcamy do kontaktu z firmą. Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania, a także szczegółowo przedstawią atrakcyjną ofertę.

Jeśli więc posiadasz w swoim otoczeniu przedmioty, które nadają się na sprzedaż (puszki, gazety, butelki, reklamówki i inne materiały) i nie są Tobie potrzebne, warto skontaktować się z nami. Sprawdź czy na strychu, w piwnicy, ogródku działkowym, warsztacie czy innych miejscach nie posiadasz takich materiałów. Jeśli tak ? nasza firma jest najlepszym wyborem. Lepiej jest pozwolić na to, by nasz skup w Poznaniu mógł odkupić od Ciebie wszystkie materiały niż pozwolić im na zajmowanie miejsca w Twojej przestrzeni. Zamiast kolekcjonować zbędne przedmioty, możesz w szybki i łatwy sposób zyskać trochę gotówki ? kwoty w naszym cenniku są naprawdę kuszące!

Nie zajmie Ci to dużo czasu, ponieważ po odbiór odpadów i innych tworzyw udamy się do Ciebie osobiście. W przypadku, gdy zechcesz nas odwiedzić, nasz skup złomu znajduje się przy ul. Krańcowej 9. Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Pon-Pt: 8:00-17:00

Sob: 7:00-14:00

Serdecznie zapraszamy do naszego skupu w Poznaniu – ul. Krańcowa 9.