Potrzebujesz dodatkowego zarobku? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Nasza firma zajmuje się prowadzeniem skupu złomu? stalowego, metali kolorowych, makulatury. Nasza działalność mieści się na terenie miasta Poznań. Skup złomu znajduje się na ul. Krańcowej 9. Chcesz dokonać sprzedaży złomu albo innych tworzyw? Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym skupem. Gwarantujemy zapewnienie korzystnych cen.

Wywóz tworzyw do naszego skupu złomu zapewniamy własnym transportem. Na naszym wyposażeniu znajduje się precyzyjna waga elektroniczna, przy pomocy której jesteśmy w stanie dokładnie zważyć wszystkie materiały, które skupujemy na złom. Precyzyjnie sprawdzimy wagę produktów, które dostarczasz, następnie obliczymy właściwą należność, a na sam koniec otrzymasz od nas gotówkę od ręki. Oferujemy atrakcyjny cennik!

Zajmujemy się nie tylko obsługą osób indywidualnych. Wśród klientów naszego skupu złomu w Poznaniu znajdują się również przedsiębiorstwa, a także instytucje pożytku publicznego. Jeśli więc działalność Twojej firmy powoduje powstanie odpadów w postaci złomu, którego chciałbyś się pozbyć, niezwłocznie skontaktuj się z nami. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które posiada wszelkiego rodzaju dokumenty i uprawnienia, pozwalające na legalny i profesjonalny skup i odbiór odpadów od różnych podmiotów gospodarczych. Na sam koniec wręczamy naszym Klientom kartę przekazania odpadu. Jest to niezbędny i jedyny taki dokument, który poświadcza odbiór odpadów. Serdecznie zapraszamy do nawiązania stałych kontaktów biznesowych z naszym skupem złomu.

Skup złomu ? Poznań, ul. Krańcowa 9. Tel. 661 544 970.

Jedną z największych zalet naszej firmy są atrakcyjne ceny, które nasz skup złomu oferuje wszystkim Klientom. Cennik został przez nas tak skonstruowany, aby ceny za odkup były uczciwe i wiązały się z satysfakcją wszystkich tych, którzy decydują się na sprzedaż odpadów. Zachęcamy do kontaktu z firmą. Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania, a także szczegółowo przedstawią atrakcyjną ofertę.

Jeśli więc posiadasz w swoim otoczeniu przedmioty, które nadają się na sprzedaż (puszki, gazety i inne materiały) i nie są Tobie potrzebne, warto skontaktować się z nami. Sprawdź czy na strychu, w piwnicy, ogródku działkowym, warsztacie czy innych miejscach nie posiadasz takich materiałów. Jeśli tak ? nasza firma jest najlepszym wyborem. Lepiej jest pozwolić na to, by nasz skup w Poznaniu mógł odkupić od Ciebie wszystkie materiały niż pozwolić im na zajmowanie miejsca w Twojej przestrzeni. Zamiast kolekcjonować zbędne przedmioty, możesz w szybki i łatwy sposób zyskać trochę gotówki ? kwoty w naszym cenniku są naprawdę kuszące!

Nie zajmie Ci to dużo czasu, ponieważ po odbiór odpadów i innych tworzyw udamy się do Ciebie osobiście. W przypadku, gdy zechcesz nas odwiedzić, nasz skup złomu znajduje się przy ul. Krańcowej 9. Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Pon-Pt: 8:00-17:00

Sob: 7:00-13:30

Serdecznie zapraszamy do naszego skupu w Poznaniu – ul. Krańcowa 9.