Skup kabli i akumulatorów – Poznań


 

Problem zalegających kabli i starych akumulatorów, to bez wątpienia jeden z najbardziej uciążliwych kłopotów każdego właściciela samochodu lub urządzeń elektrycznych. Kiedy miejsca na regale w garażu lub warsztacie zaczyna brakować, to znak, że czas zrobić porządek z niepotrzebnym okablowaniem, akumulatorami i innymi urządzeniami. Akumulatory posiadające kwasy oraz inne substancje chemiczne, ze względu na swoją budowę nie mogą być wyrzucane wraz z innymi odpadami. Sprzedając je w naszym skupie, zyskujesz podwójnie: nie tylko masz pewność utylizacji kabli i akumulatorów zgodnie ze standardami ochrony środowiska i polskim prawem, ale również zarabiasz, sprzedając surowce po atrakcyjnej cenie!

Sprzedaj kable i akumulatory w atrakcyjnej cenie

Kable i przewody zawierają liczne metale szlachetne, ze szczególnym uwzględnieniem miedzi, cynku czy mosiądzu. Ceny tych metali są znacznie wyższe niż standardowe ceny złomu w skupie. Posiadasz duże ilości kabli i nie wiesz jak się ich pozbyć? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością odkupimy stare przewody zalegające w twoim warsztacie garażu czy piwnicy, wypłacając gotówkę od ręki.

Swoją ofertę w zakresie skupu kabli i akumulatorów adresujemy do wszystkich mieszkańców Poznania i powiatu poznańskiego, a także do firm, prowadzących na terenie miasta i regionu działalność gospodarczą. Prowadzisz warsztat samochodowy lub inny zakład, dysonujący starymi, nienadającymi się do użytku akumulatorami? Szukasz sposobu na zwiększenie przychodów swojego biznesu? Skontaktuj się z nami! Przedsiębiorstwom współpracującym z nami w zakresie regularnego skupowania złomu, kabli i akumulatorów oferujemy atrakcyjne warunki!

Skup innych surowców

Nasze kontenery i samochody transportowe, przystosowane są do załadunku i transportu odpadów o dowolnych gabarytach i przeznaczeniu. Poradzimy sobie również z odbiorem akumulatorów, kabli, starej i zużytej elektroniki i innych surowców, które chcesz nam przekazać w uczciwej, atrakcyjnej cenie. Posiadane przez Ciebie odpady możesz dostarczyć także we własnym zakresie na nasze złomowisko. Z naszą pomocą, nie tylko uporasz się z zalegającymi odpadami, ale dodatkowo, dobrze zarobisz na ich sprzedaży!