Skup złomu – cennik


 

Mimo iż rynek surowców wtórnych i firm oferujących skup złomu, zarówno w Poznaniu, jak i w wielu innych polskich miastach rozwija się coraz dynamiczniej, a kolejne złomowiska wyrastają jak przysłowiowe grzyby po deszczu, w wielu miejscach objętych obszarem działania tego rodzaju przedsiębiorstw, nieustannie widzimy góry zalegającego złomu, odpadów poprodukcyjnych czy surowców wtórnych. Stosy makulatury nierzadko zalegają w piwnicach na strychu, zbierając kurz i ograniczają cenną przestrzeń.

Niska cena złomu? U nas sprzedasz korzystnie!

Powodem, dla którego właściciele złomu i surowców wtórnych nie porządkują swoich gospodarstw domowych i nie decydują się na wywóz na miejsce składowania, wcale nie są lenistwo czy brak czasu. Często głównym powodem są żenująco niskie ceny, oferowane przez skupy złomu i firmy z branży surowców wtórnych.

Naszą misją jest zmiana takiego podejścia. Mając na względzie osiągnięcie równowagi między ekologią, komfortem usługi dla klienta oraz atrakcyjnym zyskiem, oferujemy ceny oparte na rzetelnych przesłankach. Każdego dnia, skupując złom i surówce wtórne na terenie Poznania i okolic, udowadniamy, że cena złomu nie musi oscylować w granicach przysłowiowych paru groszy za kilogram, płacąc godziwe stawki i wypłacając gotówkę natychmiast po przekazaniu nam odpadów. Rezultatem takiego podejścia jest coraz większa liczba klientów i osób, które nam zaufały. Płacimy dobrze i szybko, bo zdajemy sobie sprawę, z faktu, że warto inwestować w czystą planetę. Jednocześnie, oferujemy usługę o charakterze kompleksowym – odbiór, ważenie, załadunek i wywóz złomu odbywają się na miejscu u klienta – nie musisz nigdzie jeździć, ani transportować złomu na własną rękę. Wszystkim zajmiemy się my, a po Twojej stronie będzie wyłącznie czysty zysk.

Skup złomu Poznań – najlepsze ceny!

Jako firma posiadająca wszystkie niezbędne zezwolenia, zapewniamy w pełni legalny i zgodny z prawem wywóz złomu na specjalnie przystosowane złomowisko, gdzie następuje segregacja i przekazywanie odebranych odpadów do recyklingu. Oprócz gotówki płatnej od ręki natychmiast po dokonaniu transakcji nasi klienci otrzymują kartę odpadu oraz inne niezbędne dokumenty, potwierdzające sprzedaż złomu uprawnionemu odbiorcy.

Zapraszamy do współpracy zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych z Poznania i okolic. Przekonaj się, że skup złomu może być opłacalny, a elastyczny i atrakcyjny cennik, to niejedyna korzyść płynąca ze współpracy z CAR PLAC.