Skup butelek Poznań


Czasy, kiedy sprzedaż szklanych butelek była możliwa wyłącznie za okazaniem paragonu albo kiedy nie przyjmowano wersji zwrotnych, powoli odchodzą w zapomnienie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz reagując na dynamicznie zmieniający się rynek, jako profesjonalna firma, która funkcjonuje od wielu lat, rozszerzyliśmy możliwości i oferujemy opcję pozbycia się ich bez zbędnych formalności i w dobrej cenie.

Jako profesjonalny punkt skupu butelek działający w Poznaniu, zapraszamy wszystkich posiadaczy szkła po piwie. Jeżeli chcecie pozbyć się wariantów zwrotnych (nie przyjmujemy butelek bezzwrotnych) możecie przynieść je do nas i zyskać, ponieważ oferujemy naprawdę atrakcyjne ceny. Jesteśmy bardzo konkurencyjni, dlatego nie ma sensu, abyście szukali innych ofert i porównywali je z naszą. Jesteśmy pewni, że miło się zaskoczycie i w efekcie zdecydujecie się na podjęcie stałej współpracy.

W naszym skupie sprzedacie butelki zwrotne ze szkła po piwie. Niestety w naszym skupie nie sprzedacie butelek po wódce, winie czy nawet wodzie. Jako że świat zmienia się na lepsze i zauważalna jest redukcja występowania opakowań plastikowych, butelki zwrotne i bezzwrotne będą się pojawiać w coraz większej ilości. Dlatego, jeśli jest taka możliwość, warto zarobić przynajmniej na tych zwrotnych.

Kupimy każdą butelkę, bez względu na jej producenta. Nie ma dla nas znaczenia, z jakiej kompanii piwowarskiej będzie pochodzić. Szkło to materiał, który poddaje się recyklingowi, dlatego jego odsprzedawanie do dalszej obróbki powinno być traktowane nie jako możliwość, a obowiązek.

Jeśli jesteście z Poznania lub okolic, serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego skupu. Szkło można sprzedawać codziennie, od poniedziałku do piątku oraz w soboty. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, możemy zaoferować bardzo atrakcyjne ceny, w głównej mierze przemawiają za podjęciem współpracy właśnie z nami. Jak wspomnieliśmy wcześniej, nie musicie martwić się również o formalności – nie wymagamy okazania dowodu zakupu butelek w postaci paragonów ani faktur. Przyjmujemy każdą ich ilość, pod warunkiem, że nie są uszkodzone. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!